Jdi na obsah Jdi na menu
 


Němčina

TYP KURZU: INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

ČAS: dle domluvy

ÚROVEŇ: pro všechny úrovně

MÍSTO A CENA: Výuka standardně probíhá v učebně v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, NEBO v učebně v Rodinném centru Pastelka, Nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, za cenu 450,- Kč / 60 minut. Výuka může také probíhat ve Vašich prostorech, v tomto případě je cena 350,- Kč / 60 minut.

 

TYP KURZU: 2 STUDENTI

MÍSTO: učebna v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň

ČAS: dle domluvy

MÍSTO A CENA: Výuka standardně probíhá v učebně v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, NEBO v učebně v Rodinném centru Pastelka, Nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, za cenu 225,- Kč / 60 minut za osobu. Výuka může také probíhat ve Vašich prostorech, v tomto případě je cena 175,- Kč / 60 minut za osobu.

 

TYP KURZU: 3 STUDENTI

MÍSTO: učebna v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň

ČAS: dle domluvy

MÍSTO A CENA: Výuka standardně probíhá v učebně v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, NEBO v učebně v Rodinném centru Pastelka, Nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, za cenu 180,- Kč / 60 minut za osobu. Výuka může také probíhat ve Vašich prostorech, v tomto případě je cena 120,- Kč / 60 minut za osobu.

 

TYP KURZU: 4-8 STUDENTŮ

MÍSTO: učebna v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň

ČAS: dle domluvy

MÍSTO A CENA: Výuka standardně probíhá v učebně v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, Brno-Líšeň, NEBO v učebně v Rodinném centru Pastelka, Nám. Karla IV. 4, Brno-Líšeň, za cenu 120,- Kč / 60 minut za osobu. Výuka může také probíhat ve Vašich prostorech, v tomto případě je cena 100,- Kč / 60 minut za osobu.

 

Místa výuky:

- Kotlanova 13, Brno-Líšeň (učebna v Salesiánském středisku mládeže)

- Nám. Karla IV, Brno-Líšeň (učebna v Rodinném centru Pastelka)

- u Vás doma nebo ve firmě

 

Kontaktujte nás, prosím, pokud máte o kurzy zájem. Těšíme se na Vás!

 
 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 112446
Měsíc: 857
Den: 47